- Strona główna
- Produkty
- Paleciak używany
- 174598 Toyota LWE-160
174598
Toyota LWE-160
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 600 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2017 |
| Odczytane motogodziny | 5 657 |
| Bateria V | 24 |
| Masa własna | 524 kg |
| Szerokość wideł | 55 cm |
| Dlugość wideł | 115 cm |