- Strona główna
- Produkty
- Paleciak używany
- 176249 Toyota LPE-220
176249
Toyota LPE-220
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 200 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2021 |
| Odczytane motogodziny | 5 105 |
| Bateria V | 24 |
| Bateria Ah | 500 |
| Masa własna | 1 109 kg |
| Szerokość wideł | 55 cm |
| Dlugość wideł | 235 cm |
| Details | wspomaganie kierownicy |