- Strona główna
- Produkty
- Paleciak używany
- 176235 Toyota HHL-100-PH
176235
Toyota HHL-100-PH
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2020 |
| Odczytane motogodziny | 1 |
| Wysokość podnoszenia | 80 cm |
| Bateria V | 12 |
| Masa własna | 183 kg |
| Szerokość wideł | 56 cm |
| Dlugość wideł | 118 cm |