- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176632 Jungheinrich EFG-216
176632
Jungheinrich EFG-216
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Aandrijving | Elektrisch |
|---|---|
| Bouwjaar | 2014 |
| Afgelezen urenstand | 24.427 |
| Mast | Tweedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 330 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 215 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 625 |
| Bouwjaar batterij | 2017 |
| Banden (V) | SE Non Marking |
| Banden (A) | SE Non Marking |
| Banden (V) | 180x70-8 |
| Banden (A) | 140x55-9 |
| Gewicht | 3.290 kg |
| Details | 3 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |