- Home
- Producten
- Pallettruck
- 176251 Toyota LWE-180
176251
Toyota LWE-180
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.800 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2019 |
| Afgelezen urenstand | 2.766 |
| Batterij V | 24 |
| Gewicht | 580 kg |
| Vorkbreedte | 55 cm |
| Vorklengte | 155 cm |