- Home
- Producten
- Pallettruck
- 174598 Toyota LWE-160
174598
Toyota LWE-160
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.600 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2017 |
| Afgelezen urenstand | 5.657 |
| Batterij V | 24 |
| Gewicht | 524 kg |
| Vorkbreedte | 55 cm |
| Vorklengte | 115 cm |