- Home
- Producten
- Pallettruck
- 176235 Toyota HHL-100-PH
176235
Toyota HHL-100-PH
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2020 |
| Afgelezen urenstand | 1 |
| Hefhoogte | 80 cm |
| Batterij V | 12 |
| Gewicht | 183 kg |
| Vorkbreedte | 56 cm |
| Vorklengte | 118 cm |