- Utama
- Products
- Pallet trucks
- 176310 Toyota LPE-200
176310
Toyota LPE-200
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Capacity | 2,000 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2019 |
| Running hours | 6,384 |
| Battery volts | 24 |
| Total weight | 680 kg |
| Fork width | 55 cm |
| Fork length | 115 cm |