- Utama
- Products
- Pallet trucks
- 176251 Toyota LWE-180
176251
Toyota LWE-180
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Capacity | 1,800 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2019 |
| Running hours | 2,766 |
| Battery volts | 24 |
| Total weight | 580 kg |
| Fork width | 55 cm |
| Fork length | 155 cm |