- Beranda
- Products
- Pallet trucks
- 176251 Toyota LWE-180
176251
Toyota LWE-180
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.800 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2019 |
| Nilai Pengukur | 2.766 |
| Battery volts | 24 |
| Berat | 580 kg |
| Fork width | 55 cm |
| Fork length | 155 cm |