- Beranda
- Products
- Pallet trucks
- 174598 Toyota LWE-160
174598
Toyota LWE-160
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.600 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2017 |
| Nilai Pengukur | 5.657 |
| Battery volts | 24 |
| Berat | 524 kg |
| Fork width | 55 cm |
| Fork length | 115 cm |