- Beranda
- Products
- Pallet trucks
- 176249 Toyota LPE-220
176249
Toyota LPE-220
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 2.200 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2021 |
| Nilai Pengukur | 5.105 |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 500 |
| Berat | 1.109 kg |
| Fork width | 55 cm |
| Fork length | 235 cm |
| Details | powersteering |