- Beranda
- Products
- Pallet trucks
- 176235 Toyota HHL-100-PH
176235
Toyota HHL-100-PH
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2020 |
| Nilai Pengukur | 1 |
| Tinggi pengangkatan | 80 cm |
| Battery volts | 12 |
| Berat | 183 kg |
| Fork width | 56 cm |
| Fork length | 118 cm |