- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навісне обладнання для навантажувачів
- 6341 ELM Kragelund 6HFPF25 1200 2TFP25 1200 2000
6341
ELM Kragelund 6HFPF25 1200 2TFP25 1200 2000
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Type | forkpositioner |
|---|---|
| Capacity | 2 500 kg |
| FEM Class | FEM2 |
| Year of manufacture | 2017 |
| Frame width | 1 200 mm |
| Opening range max | 1 150 mm |
| Opening range min | 380 mm |
| Sideshift | Так |
| Weight | 358 kg |