- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навісне обладнання для навантажувачів
- 6340 Cascade 52G-FPS-340
6340
Cascade 52G-FPS-340
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Type | forkpositioner |
|---|---|
| Capacity | 3 200 kg |
| FEM Class | FEM3 |
| Year of manufacture | 2018 |
| Frame width | 1 550 mm |
| Opening range max | 2 650 mm |
| Opening range min | 760 mm |
| Forks | 1600x125x45 |
| Sideshift | Так |
| Weight | 572 kg |