- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навісне обладнання для навантажувачів
- 6337 Kaup 2.5T411ZA
6337
Kaup 2.5T411ZA
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Type | forkpositioner |
|---|---|
| Capacity | 3 000 kg |
| FEM Class | FEM3 |
| Year of manufacture | 2021 |
| Frame width | 1 140 mm |
| Opening range max | 1 840 mm |
| Opening range min | 555 mm |
| Forks | 2000x120x50 |
| Sideshift | Так |
| Weight | 468 kg |