6336
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Type | rotating head |
|---|---|
| Capacity | 2 500 kg |
| FEM Class | FEM2 |
| Year of manufacture | 2017 |
| Frame width | 1 040 mm |
| Opening range max | 1 800 mm |
| Opening range min | 550 mm |
| Rotation | 360 |
| Forks | 1500X120x40 |
| Weight | 572 kg |