- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навісне обладнання для навантажувачів
- 6333 Bolzoni-Auramo KS28YKB
6333
Bolzoni-Auramo KS28YKB
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Type | forkpositioner |
|---|---|
| Capacity | 2 800 kg |
| FEM Class | FEM3 |
| Year of manufacture | 2006 |
| Frame width | 1 000 mm |
| Opening range max | 1 680 mm |
| Opening range min | 646 mm |
| Sideshift | Так |
| Weight | 321 kg |