- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Штабелери палет
- 177116 Toyota SWE-120-S
177116
Toyota SWE-120-S
Унікальні властивості
- Low hours
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 200 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2021 |
| Running hours | 97 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 265 cm |
| Closed height | 185 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 225 |
| Battery year of manufacture | 2021 |
| Total weight | 1 065 kg |
| Details | wd |