- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Штабелери палет
- 177069 Crown ETI-4000-1.4-TF
177069
Crown ETI-4000-1.4-TF
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 400 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2016 |
| Running hours | 204 145 |
| Mast | Duplex freelift |
| Lifting height | 290 cm |
| Closed height | 197 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 375 |
| Total weight | 1 442 kg |
| Fork width | 56 cm |
| Fork length | 120 cm |
| Details | powersteering |