- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Повітряні платформи
- 177041 JLG 10-MSP
177041
JLG 10-MSP
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 275 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2012 |
| Running hours | 583 |
| Platform height | 305 cm |
| Closed height | 145 cm |
| Battery volts | 24 |
| Tyre type front | Cushion |
| Tyre type rear | Cushion |
| Total weight | 500 kg |