- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 176848 Linde E-16-C-01 (386)
176848
Linde E-16-C-01 (386)
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 600 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2008 |
| Running hours | 9 272 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 547 cm |
| Closed height | 247 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedal | Dual pedal |
| Battery volts | 48 |
| Tyre type front | SE Non Marking |
| Tyre type rear | SE Non Marking |
| Tyre size front | 180x70-8 |
| Tyre size rear | 125x75-8 |
| Total weight | 3 448 kg |
| Details | 3 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |