- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Збирачі замовлень
- 176821 BT OSE-250
176821
BT OSE-250
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 2 500 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2015 |
| Running hours | 2 937 |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 620 |
| Total weight | 1 468 kg |
| Fork width | 55 cm |
| Fork length | 235 cm |
| Details | powersteering |