- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Штабелери палет
- 176815 Toyota SPE-120
176815
Toyota SPE-120
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 200 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2019 |
| Running hours | 5 043 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 370 cm |
| Closed height | 240 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 210 |
| Battery year of manufacture | 2019 |
| Total weight | 1 301 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 115 cm |
| Details | Lithium-ion battery, powersteering |