- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Штабелери палет
- 176804 Toyota SWE-160
176804
Toyota SWE-160
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 600 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2018 |
| Running hours | 3 380 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 540 cm |
| Closed height | 240 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 500 |
| Battery year of manufacture | 2018 |
| Total weight | 1 656 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 120 cm |