- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Візки для піддонів
- 176790 Toyota LWE-160
176790
Toyota LWE-160
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 600 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2017 |
| Running hours | 5 982 |
| Battery volts | 24 |
| Total weight | 555 kg |
| Fork width | 54 cm |
| Fork length | 120 cm |