- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 176713 Toyota 7-FBMF-16
176713
Toyota 7-FBMF-16
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 600 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2012 |
| Running hours | 8 525 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 470 cm |
| Closed height | 210 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 80 |
| Battery ampere hour | 465 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 21x8-9 |
| Tyre size rear | 5.00-8 |
| Total weight | 3 810 kg |
| Details | 3 hydraulic functions |