- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 176706 Toyota 8-FBMT-35
176706
Toyota 8-FBMT-35
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 3 500 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2017 |
| Running hours | 3 343 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 450 cm |
| Closed height | 310 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 80 |
| Battery ampere hour | 775 |
| Battery year of manufacture | 2017 |
| Tyre type front | SE Non Marking |
| Tyre type rear | SE Non Marking |
| Tyre size front | 250x60-12 |
| Tyre size rear | 180x70-8 |
| Total weight | 6 684 kg |
| Details | new forks, 4 hydraulic functions |