- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 176682 Toyota 8-FBMT-25
176682
Toyota 8-FBMT-25
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 2 500 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2018 |
| Running hours | 13 707 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 600 cm |
| Closed height | 280 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 80 |
| Battery ampere hour | 700 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 23x9-10 |
| Tyre size rear | 18x7-8 |
| Total weight | 5 759 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |