- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навісне обладнання для навантажувачів
- 6315 Cascade UPF3-2500
6315
Cascade UPF3-2500
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Type | Forkpositioner with reach forks |
|---|---|
| Capacity | 4 000 kg |
| FEM Class | FEM3 |
| Year of manufacture | 2020 |
| Opening range max | 1 830 mm |
| Opening range min | 550 mm |
| Forks | 130x150x45 |
| Weight | 308 kg |