- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Штабелери палет
- 176652 Jungheinrich ESC-214-Z
176652
Jungheinrich ESC-214-Z
Унікальні властивості
- Low hours
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 400 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2019 |
| Running hours | 324 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 535 cm |
| Closed height | 232 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 375 |
| Battery year of manufacture | 2018 |
| Total weight | 1 738 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 115 cm |
| Details | Initial lift, powersteering |