- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 176557 Linde E-16-H-02 (386)
176557
Linde E-16-H-02 (386)
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 600 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2019 |
| Running hours | 14 030 |
| Mast | Duplex freelift |
| Lifting height | 314 cm |
| Closed height | 210 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedal | Dual pedal |
| Battery volts | 48 |
| Tyre type front | SE Non Marking |
| Tyre type rear | SE Non Marking |
| Tyre size front | 180x70-8 |
| Tyre size rear | 140x55-9 |
| Total weight | 3 579 kg |
| Details | new rear tyres, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |