- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навісне обладнання для навантажувачів
- 6299 Durwen PBK 80
6299
Durwen PBK 80
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Type | bale clamp |
|---|---|
| Capacity | 5 000 kg |
| FEM Class | FEM4 |
| Year of manufacture | 2021 |
| Frame width | 2 200 mm |
| Arms height | 480 mm |
| Arms length | 1 700 mm |
| Weight | 2 265 kg |