- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 176542 Nissan JG-1-N-1-L-18-Q
176542
Nissan JG-1-N-1-L-18-Q
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 800 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2008 |
| Running hours | 3 817 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 475 cm |
| Closed height | 225 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 750 |
| Battery year of manufacture | 2018 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 200/50-10 |
| Tyre size rear | 16x6-8 |
| Total weight | 3 592 kg |
| Details | new seat, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |