- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навісне обладнання для навантажувачів
- 6294 ELM Kragelund 5LF 45 1400
6294
ELM Kragelund 5LF 45 1400
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Type | forkpositioner |
|---|---|
| Capacity | 4 500 kg |
| FEM Class | FEM3 |
| Year of manufacture | 2023 |
| Frame width | 1 400 mm |
| Opening range max | 1 300 mm |
| Opening range min | 40 mm |
| Forks | 1200x150x50 |
| Sideshift | Так |
| Weight | 347 kg |