- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 176530 BT CBE-120
176530
BT CBE-120
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 200 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2006 |
| Running hours | 1 388 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 450 cm |
| Closed height | 205 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 420 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 18x7-8 |
| Tyre size rear | 16x6-8 |
| Total weight | 3 138 kg |
| Details | 3 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |