- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 176518 Linde E-25-H-01-600 (387)
176518
Linde E-25-H-01-600 (387)
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 2 500 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2013 |
| Running hours | 3 190 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 478 cm |
| Closed height | 218 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 80 |
| Tyre type front | SE Non Marking |
| Tyre type rear | SE Non Marking |
| Tyre size front | 225/75-10 |
| Tyre size rear | 200/50-10 |
| Total weight | 5 406 kg |
| Details | 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |