- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навісне обладнання для навантажувачів
- 6292 Durwen DZV 30 F
6292
Durwen DZV 30 F
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Type | forkpositioner |
|---|---|
| Capacity | 2 500 kg |
| FEM Class | FEM3 |
| Year of manufacture | 2021 |
| Frame width | 1 155 mm |
| Opening range max | 1 050 mm |
| Opening range min | 335 mm |
| Rotation | 360 |
| Forks | 1200x125x40 |
| Sideshift | Так |
| Weight | 660 kg |