- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 176461 Nissan W-61-F-4-A-50-Y
176461
Nissan W-61-F-4-A-50-Y
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 5 000 kg |
|---|---|
| Engine | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 2011 |
| Running hours | 9 934 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 370 cm |
| Closed height | 255 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 300-15 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| Total weight | 7 620 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | new seat, cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |