- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 176420 Toyota 02-8-FGF-15
176420
Toyota 02-8-FGF-15
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 500 kg |
|---|---|
| Engine | LP Fuel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 2019 |
| Running hours | 19 624 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 470 cm |
| Closed height | 215 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 6.50-10 |
| Tyre size rear | 5.00-8 |
| Total weight | 2 940 kg |
| Details | 3 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |