- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навісне обладнання для навантажувачів
- 6282 Durwen WZV 25
6282
Durwen WZV 25
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Type | forkpositioner |
|---|---|
| Capacity | 2 500 kg |
| FEM Class | FEM2 |
| Year of manufacture | 2017 |
| Frame width | 970 mm |
| Opening range max | 870 mm |
| Opening range min | 280 mm |
| Sideshift | Так |
| Weight | 146 kg |