- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Штабелери палет
- 176385 Toyota SPE-120-L
176385
Toyota SPE-120-L
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 200 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2018 |
| Running hours | 3 725 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 450 cm |
| Closed height | 212 cm |
| Battery volts | 24 |
| Total weight | 1 406 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 115 cm |
| Details | Initial lift, powersteering |