- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Штабелери палет
- 176382 Jungheinrich EJC-112
176382
Jungheinrich EJC-112
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 200 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2012 |
| Running hours | 1 456 |
| Mast | Duplex standard |
| Lifting height | 360 cm |
| Closed height | 225 cm |
| Battery volts | 24 |
| Total weight | 865 kg |
| Fork width | 56 cm |
| Fork length | 115 cm |