- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Штабелери палет
- 176379 Toyota SPE-200-L
176379
Toyota SPE-200-L
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 2 000 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2019 |
| Running hours | 3 198 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 260 cm |
| Closed height | 195 cm |
| Battery volts | 24 |
| Total weight | 1 564 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 170 cm |
| Details | Initial lift, powersteering |