- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 176348 Kalmar ECG-80-6
176348
Kalmar ECG-80-6
Цей товар було продано
Технічні характеристики
| Capacity | 8 000 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2021 |
| Running hours | 8 483 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 450 cm |
| Closed height | 345 cm |
| Battery volts | 80 |
| Battery ampere hour | 1 550 |
| Battery year of manufacture | 2021 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 8.25-15 |
| Tyre size rear | 8.25-15 |
| Total weight | 12 750 kg |
| Fork length | 220 cm |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |