- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навісне обладнання для навантажувачів
- 6280 Cascade PFG480-8004 4964149 PFG480A2000
6280
Cascade PFG480-8004 4964149 PFG480A2000
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Type | forkpositioner |
|---|---|
| Capacity | 8 000 kg |
| FEM Class | FEM4 |
| Year of manufacture | 2016 |
| Frame width | 2 000 mm |
| Opening range max | 1 885 mm |
| Opening range min | 570 mm |
| Rotation | 360 |
| Forks | 1610x200x60 |
| Sideshift | Так |
| Weight | 1 838 kg |