- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Збирачі замовлень
- 176340 Toyota OSE-100
176340
Toyota OSE-100
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 000 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2021 |
| Running hours | 1 724 |
| Mast | Mono freelift |
| Lifting height | 188 cm |
| Platform height | 120 cm |
| Closed height | 156 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 465 |
| Total weight | 1 826 kg |
| Details | Initial lift, powersteering |