- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Ричтраки
- 176330 Toyota RRE-180-HECC
176330
Toyota RRE-180-HECC
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 800 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2020 |
| Running hours | 8 155 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 1 150 cm |
| Closed height | 450 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 930 |
| Battery year of manufacture | 2020 |
| Total weight | 5 436 kg |
| Fork length | 115 cm |
| Details | cabin, heating, 5 hydraulic functions, coldstore |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |