- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Штабелери палет
- 176321 Toyota SWE-120-S
176321
Toyota SWE-120-S
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 200 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2021 |
| Running hours | 358 |
| Mast | Mono freelift |
| Lifting height | 135 cm |
| Closed height | 185 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 225 |
| Total weight | 975 kg |
| Details | wd, new forks |