- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Штабелери палет
- 176292 Toyota SWE-120
176292
Toyota SWE-120
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 200 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2020 |
| Running hours | 4 480 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 410 cm |
| Closed height | 258 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 300 |
| Total weight | 1 095 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 115 cm |